• Esa Yazılım
  • Esa Yazılım

AQUA TİCKET NEDİR?

Uçak biletinden kaynaklanan yolcu ve cari yönetimini sağlayan ve departman tanımlayarak bilet harici ön muhasebenizi de kontrol edebileceğiniz, online muhasebeli uçak bileti otomasyon programıdır.seyahat acentası ön muhasebe programı.

Amacımız siz müşterilerimizin, zamanını daha verimli kullanarak kendi iç işleyişinde daha kolay, hızlı, müşterilerinize de daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmanızı sağlamaktır.

Aqua – Ticket programı ile personellerinize ayrı ayrı yetkilendirme yaparak, mesai günleri ve saatleri tanımlayabilir, İp girişi ile de, Aqua-Ticket programına başka bir adresteki bilgisayardan girilmesini kısıtlayarak ofisinizi kontrol edebilirsiniz.

İATİ

IATA Acentaları

Satış Sirkülasyonunuz Çok mu? Bilet satışından kaynaklı cari, rezervasyonlarınızı yönetebilir ve fatura kesebilirsiniz. Birden fazla ofis ve personellerinizi Aqua Ticket programıyla aynı anda yönetebilirsiniz.

İATİ

NON IATA Acentaları

Charter ve Tarifeli mi Satıyorsunuz? Aqua Ticket programıyla satmış olduğunuz charter biletlerini e-bilete dönüştürebilir, müşterilerinize e-mail olarak gönderebilirsiniz. Tarifeli satışları sisteme girerek muhasebeleştirebilir, yolcu takibi yapabilirsiniz.

İATİ

Tur Operatörleri

Alt Acentanız Çok mu? Aqua Ticket programıyla alt acentalarınız kendi carilerini yolcularını, iptal iade biletlerini, komisyonlarını kendi ekranlarında takip edebilir ve raporlama yapabilirler. Bu sayede mahsuplaşmınızı kolaylaştırıp, cari açıkları önleyebilirsiniz.

İATİ

Aqua Ticket Nerelerde Çalışır ?

Aqua Ticket programının en önemli özelliklerden olan web tabanlı oluşu, siz müşterilerimize sınırsız erişim sağlar. İnternete Bağlı; Bilgisayarlar, Mac, Cep telefonlarında kısaca internete girebildiğiniz her yerde...

Aqua Ticket Size Ne Kazandırır ?

Web tabanlı oluşundan doğan avantaj ile bilgisayarınız arızalansa bile interete girebilen başka bir cihazdan (Bilgisayar, Cep Telefonu, Mac) işinize devam edebilir ve verilerinize ulaşabilirsiniz. Aqua Ticket işinizi hiçbir zaman aksattırmaz.

Aqua Ticket programının hiçbir programda olmayan benzersiz iş akış mantığı ile işinizi kolaylaştırarak Size zaman Kazandırır.

Aqua Ticket programı, veri tabanı özgürlüğü sunar. Verilerinizi kendi bünyenizde isterseniz data (bilgi) merkezlerinde barındırarak bilgilerinizi güvenle saklamanızı sağlar.

İnternetteki Ofisinizden Neler Yapabilirsiniz?

Aqua Ticket programıyla carilerinizi, rezervasyonlarınızı yolcularınızı, Kasanızı, Personellerinizi, ofislerinizi, ön muhasebenizi yönetebilir ve raporlayabilirsiniz. Hem de tek bir tuşla...

Fatura, E-Bilet, E-Talep oluşturabilir kendi formatınızda müşterilerinize e-mail gönderebilirsiniz. ( e-bilet ve e- talep için)

Aqua Ticket programıyla kendinize ve personellerinize notlar yazabilir iş planı yapabilirsiniz.

Genel Mali Bilançonuzu günlük, haftalık, aylık, isterseniz 2 tarih aralığı belirterek o tarihler arasında Genel Mali bilançonuza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alt Acentalarınız Neler Yapabilir?

* Cari hesaplarını listeleyebilirler.
* Cari rapor alabilirler. ( PNR Bazlı)
* Rezervasyonlarını listeleyebilirler.
* Faturalarını listeleyebilirler.
* Uçuşları listeleyebilirler.
* Rezervasyon panosundan görebilirler.
* İptal - İade olmuş Rezervasyonlarını listeleyebilirler.
* Uçuş talebilinde bulunabilirler.

AQUA TİCKET PAKETİNİZİ SEÇİN

Sistem Özellikleri
Confirme Uyarı Sistemi
Farklı Para Biriminde Ödeme
Rezervasyon Kilitleme
E-Bilet
E-Talep
Fatura Modülü
Rezervasyon Panosu
Günlük Uçuş Yolcu Listesi
Günlük Satış Listesi
Günlük Cari Hesap Listesi
Günlük Kasa
Genel Mali Bilanço
Müşteri CRM
Personel Satış Listesi
Komisyon Raporu ( Tur. Operatörü)
Komisyon Raporu ( Alt Acenta )
Bank Pos Modülü
Personel Yetkilendirme
Gelir Türü
Veri Aktarımı (Export)
Veri Alımı (İmport)
TCMB Döviz Kuru
Ön Muhasebe
Ajanda Modülü
Hatırlatma Modülü
Havayolları Entegrasyonu
Sık Kullanılanlar
Ekstra Tool
Veritabanı Özgürlüğü
Akıllı Ödeme
Güncelleme (Update)
Ofis Tanımlama
Personel Tanımlama
Alt Acenta Girişi
Çoklu Dil Desteği
Mesajlaşma
E-Onay
Log (Detaylı Personel İşlemleri
Basic
Pro
Unlimited